2005 yılında Mutlu Köyümüzde kendimize ait zeytinlik bahçemizde şahsım Erdinç Tügen eşim iki oğlum ile birlikte mutlu köyümüzün verimli topraklarından elde edilen doğan ürünlerimizi, annelerimizin hünerli elleri ile hazırlanan lezzetli yöresel yemeklerimizi mutlu köyümüzün kültürünü geleneksel adetlerini Türkiyem ve Dünya insanlarına tanıtmak için mutlu köy nostalji köy sofrasını hizmete açtık.

Ürünlerimizin doğallığı yöresel yemeklerimizin lezzeti ve mutlu köy nostalji köy sofrasının doğal aile sıcaklığı çok kısa zamanda dikkat çekerek TRT Nuray Hanımla Gezelim Görelim, Show Tv Turgay Başyayla Lezzet Yolculuğu, Star Tv Lezzetin Haritası, Beyaz Tv Bizim Soframız Kanaltürk Tv Dolu Dolu Anadolu, CNN Türk Tv Mehmet Yaşin Lezzet Durakları, Magazin Sokak Kuşu Emre Uslu, Star Tv Vahey Kılıçarslan Evdeki Mutluluk. Daha onlarca Tv, yemek programları haber programları dergiler ve tarım fuarlarında yöresel tanıtım stantları ve siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için çatımızı büyüterek Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü olduk. 17 dönüm zeytin ağaçlarımızın içinde müstakil bahçeli taş evlerimiz ahşap kaplama hobi evlerimiz yüzme havuzlarımız hayvanat bahçemiz etnografya müzemiz çocuk oyun parkımız piknik alanımız restaurantımız köy kahvaltısı bahçemiz organik doğal yöresel satış reyonlarımız taş değirmen doğal sıkım zeytin yağı mengenemiz doğal ürünlerimizi hazırladığımız imalathanemiz.

Siz değerli müşterilerimiz mutlu köyümüze geldiğinizde köy kültürü ile bezenmiş taş evlerimizde sizleri en iyi şekilde misafir ediyoruz. Sabah dinlenmiş bir şekilde kuş sesleri ile uyanıyorsunuz. Arzu ettiğinizde bahçemizde bulunan çiftliğimizden keçi ve koyunlarımızdan süt sağabiliyor tavuklarımızdan yumurta alabiliyor hobi bahçemizden sebzenizi toplayıp günün ilk ışıklarında toprak fırınlarımıza atılmış tam buğday köy ekmeğini alıp mis gibi kekikli zeytin yağımızın yanında birbirinden lezzetli doğal kahvaltı ürünlerimizle evinizin bahçesinde kahvaltınızı yaparak güne başlıyorsunuz.

Emek, Doğallık, Doğruluk ve Mutluluk

Emek = Ailem

Doğallık = Toprağım

Doğruluk = Karakterim

Mutluluk = Misafirlerim